info@kps.com.vn
+84 903 709 019
The NTV-3502-F03L camera belongs to the FLEXIDOME IP micro 3000i Outdoor series, offering 1080p and 5MP resolution with fully configurable H.265 multi-streaming. It features built-in Essential Video Analytics to trigger relevant alerts and facilitate quick data retrieval.
| Built-in IR (ft) | 49 ft |
| Built-in IR (m) | 15 m |
| Color (lx) | 0.10 lx |
| Frame rate (fps) | 1 – 30 fps |
| Horizontal field of view (º) | 132 – 77 ° |
| Impact protection | IK08 |
| IP rating | IP42 |
| Lens focal length (mm) | 2.30 – 2.80 mm |
| Monochrome (lx) | 0.02 lx |
| Operating temperature (°C) | -20 – 50 °C |
| Operating temperature (°F) | -4 – 122 °F |
| Resolution | 1920 x 1080; 1280 x 720; 768 x 432; 640 x 480; 720 x 480 |
| Sensor type | 1/2.8 inch CMOS |
| Video compression | H.264 (ISO/IEC 14496-10); M-JPEG; H.265/HEVC |
Bosch Recording Station is an integral part of IP video and security solutions for a wide range of applications.
View detail
Software application for live viewing and playback of network-connected cameras
View detail
Provides many optional features to the base Allegiant Video Switcher/Control System.
View detail
A 4-inch PCD pole top bracket for a variety of CCTV Integrated Day/Night and license plate capture cameras.
View detail
Highest-performance management workstation for video-oriented applications.
View detail
2010 © Bản quyền thuộc KPS
Online: 32 | Visitors Counter: 14885957
About | Recruitment | News | Contact Us